header.jpg
This template is published under Joomla Perfect

Baráti kör

 Aukció 2016.

1.Pálfy István: Női portré         (olaj-vászon, 50 x  50 cm)

                                             2.Tikosi Zoltán: Napraforgó      (olaj-vászon, 60 x 50 cm)

                                       3.Vincze László: Délutáni napsütés     (olaj-vászon, 80 x 60 cm)

                                            4.Dudás Gyula: Sárga virágok     (olaj-farost, 50 x 60 cm)

                                               5.Pieronymus: Itt van az ősz Vaján   (pasztell, 30 x 45 cm)

                                             6.Pálfy Julianna: Gólyák          (olaj-vászon, 60 x 50 cm)

                                              7.Pálfy Julianna: Pipacsok    (olaj-vászon, 60 x 80 cm)

                                                        8.Kovács Emil Lajos: Napsütésben    (olaj-vászon, 40 x 50 cm)

                                      9.Kovács Emil Lajos: Kerítésen száradó     (olaj-vászon,  50 x 6 0cm)

                                                10.Pálfy István: Női fej    (olaj-vászon, 40 x 30 cm)

                                       11.Pálfy István: Hölgy madárral         (olaj-vászon, 40 x 50 cm)

                                                12.Pálfy István: Kalapos férfi  (olaj-vászon, 40 x 30 cm)

                                                 13.Gonda Zoltán: Rege          (tus, 29 x 28 cm)

                                             14.Tarr János: Fentről fúj a szél       (pasztell, 50 x 40 cm)

                                         15.Hegedűs István: Csónakok        (olaj-vászon, 50 x 70 cm)

                               16.Pálfy Julianna: Víz, föld levegő            (olaj-vászon, 50 x 40 cm)

                                                    17.Pálfy Julianna: Csendélet      (35 x 45 cm)

                                              18.Tarr János: Vay-kastély fái    (akvarell, 48 x 33 cm)

                                                  19.Vassy Erzsébet: Fa        (pasztell, 60 x 50 cm)

                                         20.Gonda Zoltán: Napba néző        (karton- vegyes tech. 50 x 45 cm)

                                              21.Pálfy Julianna: Kerti parti      (olaj-vászon, 82 x 60 cm)

                                              22.Gonda Zoltán: Fehér ló        (olaj-vászon, 50 x 70 cm)

                                      23.Pálfy István: Lánykérés – Leány I.       (olaj-vászon, 40 x 40 cm)

                                  24.Pálfy István: Lánykérés – Legény II.       (olaj-vászon, 40 x 40 cm)

                                               25.Pálfy István: Tengernyi gond    (olaj-vászon, 50 x 70 cm)

                                           26.Pálfy Julianna: Kék virág       (olaj-vászon,20 x 20 cm)

                                              27.Pálfy Julianna: Tulipán       (olaj-vászon,20 x 20 cm)

                                                 28.Pálfy Julianna: Kála       (olaj-vászon,20 x 20 cm)

                                               29.Pálfy Julianna: Rózsa        (olaj-vászon,20 x 20 cm)

                                           30.Pálfy Julianna: Zenebolt          (olaj-farost, 60 x 30 cm)

                                                  31.Tarr János: Tanya        (pasztell, 33 x 49 cm)

                                       32.Pálfy István: Akiért a harang szól     (vegyes techn. 50 x 65 cm)

                                              33.Pálfy Julianna: Városrészlet       (olaj-vászon, 50 x7 0 cm

                                                34.Baráth  Pál: Párizs I.         (olaj-vászon, 40 x 60 cm)

                                               35.Baráth Pál: Párizs II.          (olaj-vászon, 70 x 50 cm)

                                                      36.Vassy Erzsébet: Irix       (pasztell, 70 x 50 cm)

                                         37.Kondrák M. Margó: Virágok       (olaj-vászon. 40 x 30 cm)

                                           38.Salamon György: Erdei út            (pasztell, 36 x 50 cm)

                                            39.Balló Andrea: Holdfény          (olaj-vászon, 50 x 60 cm)

                                             40.Buhály József: Szénaboglya         (pasztell, 45 x 30 cm)

                                                 41.Váci András: Dombok        (akvarell, 20 x 30 cm)

                                      42.Hegedűs István: Csendélet            (olaj-vászon, 40 x 60 cm)

                                     43. Hegedűs István: Csendélet           (olaj-vászon, 50 x7 0 cm)

                                    44. Hegedűs István: Napraforgós csendélet        (olaj-vászon, 70 x 50 cm)

                                            45. Baráth Pál: Párizs III.                (olaj-vászon, 50 x70 )

                                            46. Kondrák M.Margó: Őszi táj           (olaj-vászon, 50 x 70 cm)

                                          47. Salamon György: Enteriőr         (olaj-vászon, 60 x 60 cm)

Copyright © MNM Vay Ádám Muzeális Gyűjteménye! All right Reserve!

Template By Web Design Builders | Web Design Philippines
Distributed By Joomla Perfect   Sponsored By Ayos Hosting | Property List | Foodcart Franchise